Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

0

SKRZYNIA THORN FIT SOFT PLYO BOX

Kategoria:
Soft Plyo Box
Producent:
Jumpbox.pl

899.00 zł

Dostępność:
Dostępne
Opis

Skrzynia plyometryczna – niezbędnik do ćwiczeń skocznościowych
THORN FIT Soft Plyo box to doskonałe narzędzie do treningu plyometrycznego które wyposażono w rdzeń z pianki EVA o wysokiej gęstości. Nasza skrzynia Soft Plyo box jest stabilna i wytrzymała, tak aby zapewnić możliwość ćwiczenia ruchów plyometrycznych i jednocześnie na tyle miękka żeby zapewnić bezpieczeństwo i uniemożliwić obtarcie piszczeli o krawędź skrzyni. THORN FIT Soft Plyo box to skrzynia o trzech różnych długościach bocznych (50cm x 60cm x 75cm), która oferuje możliwość ustawienia wysokości dostosowanej do konkretnego poziomu i oczekiwań ćwiczącego. To doskonały dodatek do garażowej siłowni lub boxa treningowego.

Zakres użytkowania
skoki na skrzynie, trening plyometryczny
Specyfikacja
trzy wysokości treningowe w zależności od ustawienia skrzyni: 50cm x 60cm x 75cm
pianka EVA o wysokiej gęstości
waga: 30kg
dokładne wykończenie zapewniające pewne i wygodne użytkowanie
wytrzymały czarny pokrowiec z oznaczeniem wysokości
kolor: czarny z białymi i czerwonymi nadrukami
Skrzynia Plyometryczna – dlaczego warto ją wybrać ?
THORN FIT Plyo box to doskonałe narzędzie do treningu plyometrycznego. Stabilna i wytrzymała skrzynia o trzech różnych długościach bocznych (50 x 60 x 75cm) oferuje możliwość ustawienia wysokości dostosowanej do konkretnego poziomu i oczekiwań ćwiczącego.To doskonały dodatek do garażowej siłowni lub boxa treningowego. Najbardziej popularnym ćwiczeniem wykonywanym przy użyciu skrzyni plyometrycznej jest wskakiwanie i zeskakiwanie ze skrzyni tzw. box jump, które kompleksowo angażuje do pracy mięśnie nóg i zwiększa siłę mięśniową. Uniwersalne zastosowanie skrzyni pozwoli Ci wykonać różnego rodzaju ćwiczenia, znajduje ona także zastosowanie jako podpora przy dipach, brzuszkach czy ugięciach ramion.

Newsletter

Dołącz do newslettera aby być na bieżąco z promocjami

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij