Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

0

Regulamin

Obowiazuje od 12.12. 2016r.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO "Jumpbox.pl"

I. Sklep i Produkty

1. Właścicielem sklepu internetowego „Jumpbox.pl” jest firma:

Centrum Drewna
"BUMAT"
Mateusz Budziar
Wrocławska 51

49-200 Grodków
REGON: 160246524
NIP: 747-158-12-30
Nr. konta: 52 1050 1490 1000 0090 6867 7930

2. Produkty przedstawione na stronach sklepu są oferowane do sprzedaży.

3. Ceny uwidocznione przy Produktach są cenami brutto (zawierają należny podatek VAT). Przy zakupie obowiązuje cena w złotych (PLN).

II. Kupujący i zamówienia

4. Osobą składającą zamówienie w Sklepie może być każda osoba pełnoletnia, która udostępni dobrowolnie swoje dane umożliwiające realizację zamówienia i która akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

5. Kupujący odpowiada za prawdziwość danych podawanych podczas rejestracji, wypełniania formularza zamówienia lub innych formularzy. Sklep może dokonywać weryfikacji poprawności tych danych oraz odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy dane są nieprawdziwe lub budzące wątpliwości.

6. Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych. Jeżeli Kupujący dokonuje zmian w zamówieniu czas realizacji liczony jest od dnia ostatniej modyfikacji.

7. W przypadku Produktów czasowo niedostępnych czas realizacji może ulec wydłużeniu. Kupujący zostanie o tym niezwłocznie zawiadomiony.

III. Wysyłka i płatność

8. Wysyłka jest prowadzona na terytorium Polski za pośrednictwem firm kurierskich: DHL, FEDex, UPS oraz Inpost w formie paczki.

9. Kupujący ma do wyboru zapłatę przy odbiorze przesyłki lub przelew na rachunek bankowy. Opłata za przesyłkę (jedną paczkę) jest zależna od wyboru firmy kurierskiej.

10. W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest dodatkowa opłata za pobranie, która będzie dodana do kosztów towaru i przesyłki. W przypadku płatności przelewem opłata ta nie jest pobierana.

11. Jeżeli Kupujący wybierze zapłatę przelewem realizacja zamówienia zostanie uruchomiona po zaksięgowaniu należności na koncie sklepu. Kupujący zostanie powiadomiony o podjęciu realizacji.

12. Jeżeli Kupujący życzy sobie otrzymać fakturę VAT za zamówione towary, prosimy o podanie NIP i innych danych firmy w polu „uwagi do zamówienia” przy składaniu zamówienia.

IV. Zwroty i reklamacje

13. Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu i zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty doręczenia produktu. Zwracany produkt powinien być kompletny, w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu, bez znamion użycia wraz z dokumentacją, instrukcją i gwarancją, jeśli taką posiada.

14. Zwracane produkty należy dostarczyć na adres: "Bumat" Mateusz Budziar ul .Wrocławska 51 49-200 Grodków. Sklep nie ponosi kosztów transportu zwracanego produktu (części) ani nie odpowiada za szkody powstałe w tym transporcie. Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem.

15. W celu złożenia reklamacji należy reklamowany produkt przesłać do Sklepu wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą), i podaną przyczyną reklamacji. Termin gwarancji wynosi 12 miesięcy. Kupujący może również dostarczyć reklamowany produkt bezpośrednio do firmy. Zwrot oraz reklamacja nie obejmuje produktów zakupionych w promocji oraz modeli zmodyfikowanych np. zmiana wysokości itp.

V. Dane osobowe

16. Dane osobowe podane przez Kupującego nie będą udostępniane innym firmom i osobom trzecim w żadnym celu, a będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówienia (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

17. Kupujący ma prawo do wglądu we własne dane osobowe, a także możliwość ich zmiany i usunięcia z bazy danych sklepu, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 02.144.1204).

18.Treść stron www.jumpbox.pl jest chroniona prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim z dn. 4 lutego 1994r. Kopiowanie stron, zdjęć, znaków towarowych, nazw etc. jest zabronione bez uprzedniej zgody ich właścicieli. Zdjęcia, znaki towarowe oraz symbole zostały użyte na stronach www.jumpbox.pl wyłącznie w celach informacyjnych.

Newsletter

Dołącz do newslettera aby być na bieżąco z promocjami

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zarządzaj Zgadzam_się
Treść edytowalna
Zgadzam_się