Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

0

BODY PUMP zestaw 20kg

Kategoria:
Bumpery
Producent:
Jumpbox.pl

384.00 zł

Dostępność:
Brak
Opis

OPIS PRODUKTU
Sztanga treningowa z talerzami obciążeniowymi to uniwersalny 7 częściowy zestaw dla każdego. Służy do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Trening ze sztangą pomoże Ci ukształtować mięśnie przedramion, ramion, barków oraz klatki piersiowej. Ruch można wykonywać stojąc, siedząc bądź leżąc na ławce treningowej. Ćwiczenia hantlami i sztangą to jedne z najbardziej uniwersalnych form aktywności fizycznej. Produkt jest idealny zarówno dla zaawansowanych i początkujących użytkowników.
W ZESTAWIE:
-Gryf
-2x Zaciski
-6x Krążki obciążeniowe
SPECYFIKACJA SZTANGI
-Długość całkowita: 140 cm
-Długość gumowanej osłony: 97,5cm
-Średnica uchwytu: 35 mm
-Średnica na mocowanie obciążenia: 30 mm
-Materiał: chromowana stal + guma
SPECYFIKACJA KRĄŻKÓW
2 x 1.25KG
-Średnica talerza: 15 cm
-Grubość: 2 cm
-Kolor: żółty
2 x 2.5KG
-Średnica talerza: 18 cm
-Grubość: 3 cm
-Kolor: zielony
2 x 5KG
-Średnica talerza: 20,5 cm
-Grubość: 3 cm
-Kolor: pomarańczowy
ZACISKI SPRĘŻYNOWE
Dołączone do zestawu zaciski pozwalają na odpowiednie umieszczenie talerzy i utrzymują je na swoim miejscu podczas wykonywania ćwiczeń, co która zapewnia pełne bezpieczeństwo.
Każdy zacisk sprężynowy jest wyposażony w gładki, plastikowy uchwyt i szybko reagujący mechanizm sprężynowy zapewniający łatwy montaż i demontaż sprzętu.

Newsletter

Dołącz do newslettera aby być na bieżąco z promocjami

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij